Střední škola technická a obchodní, Olomouc, Kosinova 4
v
v

Změny v rozvrhu Tuesday 25. 6.

Školní turnaj v ping pongu - jen pro kvalifikované žáky - tělocvična SŠTO - zahájení v 8.00 hod.
MES1 - workshop Paměti národa - Události roku 1989 - 9.00 - 13.00 hod. - aula školy (Šv)

Nepřítomné třídy 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
E2 Absc
MVS1 Absc
MES1 škol škol škol škol škol
PD1 Absc
EZ Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc
T1 Absc
SM1 Absc
E3 Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc
MSZ2 Absc
MSZ3 Absc Absc
PD2 Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc
MES2 Absc
MES4 Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc
MEV4 Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc
MO3 Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc
T3 Absc
T4 Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc
MEV2 Absc
SM3 Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc
Nepřítomní učitelé 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Herna Jaroslav - - .. .. - - .. ..
Horsáková Ladislava - - - - - - - -
Kovář Zdeněk - - - - - - - -
Petrů Bořivoj - - Zd .. .. - -
Švierčková Zuzana - Se Le Kk -
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů
Bittner Tomáš
0 odpadá OV MO3 (MO3a)
1 odpadá OV MO3 (MO3a)
2 odpadá OV MO3 (MO3a)
3 odpadá OV MO3 (MO3a)
4 odpadá OV MO3 (MO3a)
5 odpadá OV MO3 (MO3a)
6 odpadá OV MO3 (MO3a)
Dostálová Pavla
6 odpadá Zet MES1
7 odpadá ET E3
Drastíková Viktorie
2 odpadá ČJ E3
3 odpadá On T4
před 1., 2. hod dohled 2.patro  
Fesyuková Albina
3 odpadá AJ MES1 (2Aj)
Fiala Petr
4 odpadá IT MES1 (1IT)
5 odpadá IT MES1 (1IT)
6 odpadá Ae E3
Hofman Petr
2 odpadá IKT PD2 (2IKT)
3 odpadá IKT PD2 (2IKT)
Kašpárek Michal
1 odpadá M PD2
2 odpadá M MES1
7 odpadá ET MES2
Kašparová Hana
7 odpadá AJ MEV2
Korený Dušan
0 odpadá OV MO3 (MO3b)
1 odpadá OV MO3 (MO3b)
2 odpadá OV MO3 (MO3b)
3 odpadá OV MO3 (MO3b)
4 odpadá OV MO3 (MO3b)
5 odpadá OV MO3 (MO3b)
6 odpadá OV MO3 (MO3b)
Krutil Zdeněk
7 odpadá F MSZ3
před 7. hod dohled Přízemí  
Kuklová Lada
4 odpadá Mv PD2 (SM)
5 supl. (Šv PedD) ČJ T1 37 za odpadlou
5 odpadá E E3
7 odpadá E MSZ2
Lednová Nina
4 supl. (Šv PedD) ČJ T3 6 za odpadlou
4 odpadá AJ E3 (1AJ)
7 odpadá AJ E2 (2Aj)
Lichnovský Radomír
před 2., 3. hod dohled Přízemí  
Mikulková Iva
1 odpadá Tv EZ (1Tv)
7 odpadá Tv MVS1
Navrátil Pavel
0 odpadá OV SM3 (SM3)
1 odpadá OV SM3 (SM3)
2 odpadá OV SM3 (SM3)
3 odpadá OV SM3 (SM3)
4 odpadá OV SM3 (SM3)
5 odpadá OV SM3 (SM3)
6 odpadá OV SM3 (SM3)
Němeček Jindřich
2 odpadá IKT PD2 (1IKT)
3 odpadá IKT PD2 (1IKT)
7 odpadá IT T1
OV1 Provoz
0 odpadá OV MES4 (KST4)
1 odpadá OV MES4 (KST4)
2 odpadá OV MES4 (KST4)
3 odpadá OV MES4 (KST4)
4 odpadá OV MES4 (KST4)
5 odpadá OV MES4 (KST4)
6 odpadá OV MES4 (KST4)
OV2 Provoz
0 odpadá OV MEV4 (kVE4)
1 odpadá OV MEV4 (kVE4)
2 odpadá OV MEV4 (kVE4)
3 odpadá OV MEV4 (kVE4)
4 odpadá OV MEV4 (kVE4)
5 odpadá OV MEV4 (kVE4)
6 odpadá OV MEV4 (kVE4)
OV3 Provoz
0 odpadá OV MES4 (KSZ4)
1 odpadá OV MES4 (KSZ4)
2 odpadá OV MES4 (KSZ4)
3 odpadá OV MES4 (KSZ4)
4 odpadá OV MES4 (KSZ4)
5 odpadá OV MES4 (KSZ4)
6 odpadá OV MES4 (KSZ4)
OV4 Provoz
0 odpadá OV MO3 (kMO3)
1 odpadá OV MO3 (kMO3)
2 odpadá OV MO3 (kMO3)
3 odpadá OV MO3 (kMO3)
4 odpadá OV MO3 (kMO3)
5 odpadá OV MO3 (kMO3)
6 odpadá OV MO3 (kMO3)
OV5 Provoz
0 odpadá OV SM3 (kSM3)
1 odpadá OV SM3 (kSM3)
2 odpadá OV SM3 (kSM3)
3 odpadá OV SM3 (kSM3)
4 odpadá OV SM3 (kSM3)
5 odpadá OV SM3 (kSM3)
6 odpadá OV SM3 (kSM3)
Pečenková Olga
4 odpadá M T4
5 odpadá M T4
Pechalová Martina
6 odpadá Pek PD2
7 odpadá Pek PD2
Petrů Bořivoj
8 odpadá Tv MSZ3
Potěšilová Ingrid
7 odpadá F T3
Roupcová Martina
1 přesun << Tv MEV2 1a z 24.6. 8. hod
1 odpadá Tv EZ (2Tv)
Sedláček Jan
3 supl. (Šv PedD) ČJ MVS1 27 za odpadlou
Schäfer Josef
6 odpadá EM EZ (2EM)
7 odpadá EM EZ (2EM)
Skácelová Jana
před 8. hod dohled Přízemí  
Svozil Jiří
3 odpadá ESP E3
4 odpadá ESP EZ
5 odpadá ESP EZ
před 2. hod dohled 3.patro  
Štolfová Petra
3 odpadá AJ MES1 (1Aj)
7 odpadá AJ E2 (1Aj)
Švierčková Zuzana
7 odpadá ČJ SM1
6. les., 5. les., 4. les., 3. les., 2. les.Obecný pedagogický dohled
Tichý Jaroslav
4 odpadá Spz PD2 (Spz)
5 odpadá P PD2
7 odpadá P PD1
Valentová Markéta
4 odpadá AJ E3 (2AJ)
Zbraňková Magda
1 odpadá AJ T4
2 odpadá AJ T4
Zedník Josef
3 supl. (Pb SpA) Tv MSZ2 23 za odpadlou
6 odpadá Ae T4
7 odpadá Ae T4
Změny v rozvrzích tříd
E2
7. les. absence třídy
MVS1
3 ČJ 27 supluje Se (Šv)
7. les. absence třídy
MES1
2. les., 5. - 6. les., 3. - 4. les. školení
PD1
7. les. absence třídy
EZ
3. les., 1. les., 0. les., 4. - 5. les., 2. les., 6. - 7. les. absence třídy
T1
5 ČJ 37 supluje Kk (Šv)
7. les. absence třídy
SM1
7. les. absence třídy
E3
5. les., 2. les., 7. les., 3. les., 6. les., 0. les., 4. les., 1. les. absence třídy
MSZ2
3 Tv 23 supluje Zd (Pb)
7. les. absence třídy
MSZ3
8. les., 7. les. absence třídy
PD2
5. les., 4. les., 1. - 3. les., 0. les., 7. les., 6. les. absence třídy
MES2
7. les. absence třídy
MES4
5. les., 4. les., 2. les., 6. les., 3. les., 1. les., 7. les., 0. les. absence třídy
MEV4
2. les., 5. les., 7. les., 1. les., 6. les., 0. les., 4. les., 3. les. absence třídy
MO3
7. les., 2. les., 6. les., 1. les., 5. les., 0. les., 8. les., 4. les., 3. les. absence třídy
T3
4 ČJ 6 supluje Le (Šv)
7. les. absence třídy
T4
7. les., 6. les., 4. les., 2. les., 0. les., 3. les., 5. les., 1. les. absence třídy
MEV2
1 Tv 1a přesun << Rp z 24.6. 8. hod
7. les. absence třídy
SM3
2. les., 6. les., 4. les., 1. les., 3. les., 7. les., 5. les., 0. les. absence třídy
Pedagogický dohled u třídy:
MES1
Hodina: 2. - 6. les., Učitel: Švierčková Zuzana