Střední škola technická a obchodní, Olomouc, Kosinova 4
v
v

Změny v rozvrhu Tuesday 27. 2.

SM3 - Úřad práce Olomouc - 8.00 - 10.30 hod. (Hj)
LVVZ - 26. 2. - 1. 3. 2024 - chata Orientka, Stará Ves (Em, Pb, Sp) - žáci, kteří zůstávají v škole, se učí podle rozvrhu své třídy
Kulatý stůl - Regionální sektorová dohoda elektrotechniky (Kr, Or)

Nepřítomné třídy 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
SM3 ex ex ex
Nepřítomní učitelé 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Emanovský Petr - - .. - - Km Hp -
Herna Jaroslav - .. .. Or - .. .. -
Hlavička Josef - Mi Kk
Horsáková Ladislava .. Fs Vl Vl - Ti -
Kovář Zdeněk - - - - - - - -
Pečenková Olga - Eh Pl Eh Hj - -
Petrů Bořivoj - Mi Dr Rp Fi Fi Rp ..
Spáčil Petr - .. - Sl Šm Šm .. ..
Zbraňková Magda Vl Vl Li Hp Hp - -
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů
Drastíková Viktorie
2 supl. (Pb LVZ) Tv MEV3 11 dozor
Ehrenberger Lubomír
2 supl. (Pe nem) M T4 29 dozor
4 supl. (Pe nem) Pg T4 38 dozor
před 6., 7., 8. hod dohled 3.patro  
Fesyuková Albina
2 supl. (Hs nem) AJ MSZ3 30 přespočetná hod.
Fiala Petr
4 spojeno (Pb LVZ) IT MES1 (2IT) 28
5 spojeno (Pb LVZ) IT MES1 (2IT) 28
Hlavička Josef
5 supl. (Pe nem) Pg T4 38 za odpadlou
2. - 3. les., 1. les.Obecný pedagogický dohled
Hofman Petr
4 supl. (Zb nem) PD2 36 dozor
5 supl. (Zb nem) PD2 36 dozor
6 supl. (Em LVZ) ZECH E1 32 dozor
Kašpárek Michal
5 supl. (Em LVZ) Tv T3 6 dozor
před 1. hod dohled 3.patro  
Kuklová Lada
3 supl. (Hj PedD) Zet E1 32 dozor
Lichnovský Radomír
3 supl. (Zb nem) AJ T4 29 dozor
Mikulková Iva
1 změna Tv MES4 (2TV) 1a
1 spojeno (Pb LVZ) Tv MES4 (1TV) 1a
2 supl. (Hj PedD) Zet E1 32 dozor
Orság Petr
3 supl. (Hr nem) DT T2 31 dozor
Potěšilová Ingrid
3 supl. (Pe nem) ČT MEV3 11 dozor
3 odpadá M SM3
Roupcová Martina
3 supl. (Pb LVZ) Tv MSZ3 1a za odpadlou
6 supl. (Pb LVZ) Tv SM3 1a přespočetná hod.
Svozil Jiří
3 supl. (Sp LVZ) TMO MES4 (MSaZ) 18 za odpadlou
Šimek Ladislav
4 supl. (Sp LVZ) TMO MES4 (MSaZ) 18 přespočetná hod.
5 supl. (Sp LVZ) ST MO1 26 přespočetná hod.
před 2., 3., 4. hod dohled 3.patro  
Tichý Jaroslav
6 supl. (Hs nem) AJ T3 6 dozor
Valentová Markéta
1 spojeno (Zb nem) AJ PD1 (1Aj) 22
1 změna AJ PD1 (2Aj) 22
2 spojeno (Zb nem) AJ PD1 (1Aj) 22
2 změna AJ PD1 (2Aj) 22
3 spojeno (Hs nem) AJ MES3 (1Aj) 16
3 změna AJ MES3 (2Aj) 16
4 spojeno (Hs nem) AJ MES3 (1Aj) 16
4 změna AJ MES3 (2Aj) 16
Změny v rozvrzích tříd
E1
2 Zet 32 supluje Mi (Hj)
3 Zet 32 supluje Kk (Hj)
6 ZECH 32 supluje Hp (Em)
MO1
1 TD odpadá (Sp)
2 ZECH odpadá (Em)
5 ST 26 supluje Šm (Sp)
6 ST odpadá (Sp)
MES1
4 IT 2IT 28 spojí Fi (Pb)
5 IT 2IT 28 spojí Fi (Pb)
PD1
1 AJ 1Aj 22 spojí Vl (Zb)
1 AJ 2Aj 22 změna Vl
2 AJ 1Aj 22 spojí Vl (Zb)
2 AJ 2Aj 22 změna Vl
MSZ2
7 Tv odpadá (Pb)
MSZ3
1 AJ odpadá (Hs)
2 AJ 30 supluje Fs (Hs)
3 Tv 1a supluje Rp (Pb)
PD2
4 36 supluje Hp (Zb)
5 36 supluje Hp (Zb)
MES3
3 AJ 1Aj 16 spojí Vl (Hs)
3 AJ 2Aj 16 změna Vl
4 AJ 1Aj 16 spojí Vl (Hs)
4 AJ 2Aj 16 změna Vl
MES4
1 Tv 2TV 1a změna Mi
1 Tv 1TV 1a spojí Mi (Pb)
3 TMO MSaZ 18 supluje Sl (Sp)
4 TMO MSaZ 18 supluje Šm (Sp)
MEV3
2 Tv 11 supluje Dr (Pb)
3 ČT 11 supluje Pl (Pe)
MO3
7 OprD odpadá (Sp)
T2
3 DT 31 supluje Or (Hr)
T3
5 Tv 6 supluje Km (Em)
6 AJ 6 supluje Ti (Hs)
T4
2 M 29 supluje Eh (Pe)
3 AJ 29 supluje Li (Zb)
4 Pg 38 supluje Eh (Pe)
5 Pg 38 supluje Hj (Pe)
SM2
5 PT odpadá (Hr)
6 PT odpadá (Hr)
SM3
6 Tv 1a supluje Rp (Pb)
1. - 3. les. exkurze
Pedagogický dohled u třídy:
SM3
Hodina: 1. - 3. les., Učitel: Hlavička Josef